Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


Darmowe “Minuty na Bank” w mBank mobile

Klienci mBank mobile za płatności kartami mBanku otrzymują darmowe minuty i SMS-y. Cena minuty połączenia do dowolnej sieci może spaść nawet do 19 gr.

Klienci mBanku dwukrotnie częściej niż Klienci pozostałych polskich banków płacą kartami za zakupy. mBank docenia aktywność swoich Klientów i proponuje w ramach mBank mobile nowy program: „Minuty na Bank”. W zamian za płatności dokonywane kartami debetowymi i kredytowymi mBanku Klienci mBank mobile otrzymują darmowe minuty na rozmowy i SMS-y do wszystkich sieci.

mBank mobile przywraca cieszącą się dużą popularnością promocję, w której Klienci czerpią korzyści z unikalnego połączenia bankowości z telefonią komórkową. Klienci mBanku mogą wykorzystać swoje przyzwyczajenie do płacenia kartą i otrzymywać darmowe minuty i SMS-y do wszystkich sieci, co pozwoli znacząco zmniejszyć koszty połączeń komórkowych - mówi Michał Szelągowski, menadżer projektu mBank mobile. Mamy prosty mechanizm miesięcznego przyznawania darmowych minut. Jeśli Klient przedłuża aktywność swojego konta mBank mobile kwotą 20 zł, a wartość transakcji jego kartami w danym miesiącu wyniesie 2000 zł (1500 zł karta kredytowa i 500 zł karta debetowa), otrzyma 50 darmowych minut. Oznacza to, że cena minuty połączenia do dowolnej sieci spada w tym przypadku do 21 gr. W ramach promocji koszt minuty może spaść nawet do 19 gr. - dodaje Michał Szelągowski.

W ramach programu Klienci mogą zyskać dodatkowo aż 100 darmowych minut do wszystkich sieci – za płatności kartami do 90 minut oraz 10 minut za miesięczne doładowanie minimum 30 PLN. Darmowe minuty można wymieniać na SMS-y (1 minuta = 2 SMS-y). Z oferty mogą skorzystać wszystkie osoby, które zakupią starter mBank mobile albo posiadają już swój numer pre-paid lub MIXer, i zarejestrują się na stronie promocji.

Pełne informacje o programie znajdują się w serwisie mobile.pl

Osoby, które przeniosą numer do mBank mobile mogą zyskać jeszcze więcej. Prócz minut w programie Minuty na Bank, jeżeli przeniosą numer do 2.04.2009r otrzymają przez pół roku 40 minut na rozmowy do wszystkich sieci.

mBank mobile to telefonia komórkowa mBanku – unikalne połączenie usług telekomunikacyjnych i bankowych.

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo