Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


6,25-procentowa śmietanka!

mBank zachęca Klientów oraz ich znajomych do wspólnego spijania wysoko procentowej śmietanki z mLOKATY rekomendacyjnej.

mKlienci za polecanie mBanku, w okresie od 16 marca do 15 kwietnia br., mogą zyskać atrakcyjne oprocentowanie na 3-miesiecznej mLOKACIE rekomendacyjnej. Promocyjną lokatę, którą należy założyć do 15 lipca br., może otworzyć zarówno osoba polecająca jak i nowy Klient mBanku. Wysokość oprocentowania lokaty w skali roku jest zgodne z Tabelą Oprocentowania, obecnie wynosi 6,25% w skali roku. Specjalna promocja przeznaczona jest dla osób, które posiadają rachunek eKONTO, eMAX lub eMAX plus w mBanku.

Uruchomiliśmy promocję, dzięki której za polecenie lokaty w mBanku zarówno Klient jaki i osoba polecona otrzymują nagrodę w postaci 6,25% oprocentowania lokaty. Zaletą tej formy pomnażania oszczędności jest gwarancją otrzymania określonej kwoty odsetek. Dodatkowo w ten sposób, po raz kolejny, chcemy podkreślić zalety naszej oferty – całkowicie bezpłatny rachunek osobisty eKONTO, za pomocą którego można zarządzać swoimi finansami: oszczędzać, inwestować, a także korzystać z oferty kredytowej, ubezpieczeniowej oraz telekomunikacyjnej – mówi Katarzyna Przybyś, odpowiedzialna za akcję w mBanku. Ten rodzaj promocji cieszy się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów – w ostatniej edycji konkursu PolecamBank udział wzięło prawie 18 tys. mKlientów. W odróżnieniu jednak od poprzednich akcji, tym razem każdy Klient za polecanie otrzymuje taką samą nagrodę – atrakcyjne oprocentowanie mLOKATY – dodaje Katarzyna Przybyś.

Aby wziąć udział w promocji i zyskać korzystne oprocentowanie lokaty, należy polecić mBank i mLOKATĘ rekomendacyjną osobie, która nie jest jeszcze Klientem mBanku. Nowy Klient, po założeniu jednego z rachunków zintegrowanych (eKONTO, eMAX lub eMAX plus), może założyć 3-miesieczną lokatę z preferencyjnym oprocentowaniem.

Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest założenie rachunku powiązanego z lokatą poprzez serwis internetowy mBanku oraz podanie na wniosku o konto dziesięciu ostatnich cyfr rachunku osoby, która przekonała nowego Klienta do skorzystania z oferty mBanku. Zapewniając Klientom jeszcze więcej swobody, mBank umożliwia wybór miejsca podpisania umowy o rachunek zintegrowany z lokatą. Wnioskując o rachunki indywidualne poprzez internet Klient sam decyduje, czy umowa ma być przesłana na wskazany adres pocztą kurierską, czy odbierze ją samodzielnie w wybranym mKiosku.

mLOKATĘ rekomendacyjną zakłada się na podstawie specjalnego wniosku, do którego link, ważny przez 14 dni, zostanie umieszczony w formie komunikatu w systemie transakcyjnym. Wypełnienie wniosku jest bardzo proste – należy podać w nim jednie kwotę lokaty oraz powiązany rachunek w mBanku. Minimalna kwota lokaty wynosi 1 000 PLN. Nowy Klient otrzymuje link po pełnej aktywacji rachunku. Osoba polecająca może otworzyć lokatę po założeniu jej przez nowego Klienta. Podobnie jak w przypadku mLOKAT, przy zerwaniu lokaty rekomendacyjnej Klient otrzymuje połowę należnych mu odsetek.

Regulamin promocji znajduje się na stronach serwisu mBanku.

mBank, lider bankowości elektronicznej, od ośmiu lat zapewnia bankowość w zasięgu ręki, dostępną w każdym czasie, z dowolnego miejsca na świecie. Z rachunków w mBanku korzysta już ponad 2,1 mln Klientów.

Dodaj komentarz:

Może zainteresują Cię również artykuły:

  • No related posts
    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo