Portal Finansowy e-Banki

Szukaj:


5% na eMAX plus w mBanku

W związku ze zmianami rynkowych stóp procentowych mBank podjął decyzję o podwyższeniu oprocentowania kont oszczędnościowych eMAX plusmBIZNES plus oraz części lokat terminowych. Oprocentowanie rachunku eMAX plus oraz mBIZNES plus wzrosło z poziomu 4,15% do 4,40% (dla kwot poniżej 50 tys zł) oraz z 4,7% do 5,00% (dla kwot powyżej 50 tys zł).

eMAX plus jest w strategii mBanku najistotniejszym elementem oferty depozytowej, dlatego dokładamy starań, by był jak najbardziej atrakcyjny. Podwyżka oprocentowania jest odpowiedzią na oczekiwania Klientów. – mówi Maciej Witkowski, Dyrektor Biura Sprzedaży Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych – Podwyżki oprocentowania lokat odpowiadają na zapotrzebowania Klientów, którzy chcą korzystnie ulokować środki na dłuższy czas. ­- dodaje Maciej Witkowski.

Po zmianie oprocentowanie lokat i rachunków oszczędnościowych wynosi:

eMAX plus oraz mBIZNES plus:

- z 4,15% na 4,40% dla kwot do 49 999 PLN,
- z 4,70% na 5,00% dla kwot powyżej 50 000 PLN.

mLOKATY:

- 2-miesięczna z 5,45% na 4,80%,
- 3-miesięczna z 3,65% na 4,25%,
- 4-miesięczna z 5,60% na 5,45%.
- 6-miesięczna z 3,80% na 5,65%,
- 12-miesięczna z 5,75% na 5,80%.

Oprocentowanie trwającej 3-miesięcznej mLOKATY rekomendacyjnej “Polecaj i zyskaj” pozostaje bez zmian i wynosi 6,25%.

mBank, część BRE Banku SA, to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm. mBanku zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty. Z oferty mBanku korzysta już ponad 2,1 mln Klientów.

Komentarze: 2 odpowiedzi - “5% na eMAX plus w mBanku“

Dodaj komentarz:

    mBank

    mBank to otwarta platforma finansowa dla klientów indywidualnych i firm; dla tych, którzy chcą kontrolować swoje finanse w poczuciu realnych korzyści i wygody. mBank zapewnia dostęp do szerokiej oferty bankowej, ubezpieczeniowej oraz do usług inwestycyjnych i telekomunikacyjnych. Dążeniem mBanku jest ciągłe ulepszanie i poszerzanie gamy usług, dzięki którym Klienci będą mieć swobodny dostęp do najkorzystniejszej oferty.

    Sprawdź ofertę mBanku!

Inteligo